Сьогодні неможливо уявити собі персональний комп'ютер, який не був би оснащений різноманітним програмним забезпеченням. Щодня кожен користувач комп'ютера вдається до допомоги десятків різних програм, що дозволяють йому отримувати інформацію з мережі Інтернет, слухати музику, редагувати фотографії, дивитися фільми, працювати з файлами різних форматів, записувати CD і DVD-диски та багато іншого.

 

Завантажити безкоштовно і без реєстрації Антивіруси

Розвиток комп'ютерних технологій та Інтернету відкрило перед користувачами широкі можливості: отримувати інформацію, завантажити потрібне програмне забезпечення, спілкуватися в мережі незалежно від місця розташування співрозмовника, обмінюватися файлами і багато іншого. Проте Інтернет несе в собі різні небезпеки у вигляді шкідливого ПО, вірусів, троянів, шпигунських програм і так далі. Захист комп'ютера і зберігається на ньому інформації покликані здійснювати різноманітні антивірусні програми, які виявляють і видаляють шкідливі програми, запобігають його поширення та забезпечують «лікування» комп'ютера в разі зараження.

Сучасні антивірусні програми здійснюють сканування файлів і програм, комп'ютера, інтернет-трафіку, електронної пошти. Вони дозволяють захистити комп'ютер від небезпечних атак. На даний момент створено велику кількість різних антивірусних програм, кожна з яких має свої переваги і допомагає захистити комп'ютер. У більшості своїй антивірусні програми не дуже вимогливі до системних ресурсів. Антивірусна база постійно оновлюється, що забезпечує максимальний захист не тільки від наявних, а й потенційних вірусів і руткитів. Антивірусні програми включають в себе і такі компоненти, які дозволяють забезпечити захист від шпигунських програм і підозрілих процесів, можуть сканувати з'єднання р2р. Сучасні антивіруси однаково добре працюють як на нових, так і на застарілих версіях операційної системи. Вони забезпечують ефективну стратегію захисту комп'ютера від шкідливого ПЗ.

Регулярне проведення сканування комп'ютера дозволяє забезпечити виявлення вірусів, пропущених при основній роботі. Практично всі сучасні антивірусні програми можуть бути використані не тільки для роботи в режимі реального часу, але і в якості примусового сканера. Вибираючи антивірусну програму, слід пам'ятати про те, що одночасне застосування різних антивірусів може спричинити конфлікти. Крім того, це дещо гальмує роботу системи, надмірно витрачаючи її ресурси. З цих причин у режимі реального часу оптимальним вибором буде використання одного надійного антивіруса. Сучасні антивірусні програми дозволяють максимально захистити комп'ютер від вірусів, троянів, руткітів, але розвиток шкідливих програм також не стоїть на місці, тому для забезпечення повної безпеки паралельно з антивірусами варто використовувати антишпигуни і файервол.

Завантажити безкоштовно Avast!, Антивірус Касперського, NOD32 ...

Norton Antivirus Завантажити безкоштовно Norton Antivirus 2011 RU
Антивірус має безліч корисних функцій, таких як сканування пошти і інтернет-месенджерів. Забезпечує захист комп'ютера під час перебування користувача в Інтернеті.
Avast! Завантажити безкоштовно Avast! 6.0.1021
Avast! володіє скануючим механізмом, який підтримує велику кількість архіваторів, таких як ARJ, ZIP, файли Outlook pst та ін Розповсюджується безкоштовно.
Антивирус касперского Завантажити безкоштовно Антивірус Касперського 2011
Перевірений, надійний і дуже популярний антивірус, що захищає від вірусів, інтернет-хробаків, троянів і шпигунського ПЗ. Неодноразово завойовував престижні нагороди.
Dr.Web Завантажити безкоштовно Dr.Web CureIt!
Потужний антивірус, що часто оновлює свою антивірусну базу, забезпечуючи тим самим надійний захист. Виявляє і видаляє найрізноманітніше шкідливі програми.
NOD32 Завантажити безкоштовно ESET NOD32 4.2 RU
Антивірусна програма NOD32 забезпечує ефективний захист проти вірусів, черв'яків, шкідливого і шпигунського ПЗ. Програма отримала 21 престижну нагороду.
 
Главная Головна
ReviewSoft.com.ua - безкоштовний софт
На русском / На українському
Каталог сайтов Каталог сайтів
Каталог корисних та цікавих сайтів
Каталог сайтів
Огляд мобільних телефонів Мобільні телефони
Огляд мобільних телефонів
Телефони (только на Украинском)

 Реклама

 Програми

CD і DVD утиліти CD і DVD утиліти
PowerDVD, Alcohol 120%, WinDVD...
Розділ CD і DVD утиліти
Антивіруси Антивіруси
Avast!, Dr.Web, NOD32, Norton...
Антивіруси
Файлообмін Файлообмін
BitComet, eMule, uTorrent, BitTorrent...
Розділ Файлообмін
Браузери Браузери
Firefox, Internet Explorer, Opera...
Розділ Браузери
Кодеки Кодеки
DivX, K-Lite Codec Pack, AC-3 ACM...
Розділ Кодеки
Архіватори Архіватори
WinRAR, 7-Zip, WinZip...
Розділ Архіватори
Програвачі Програвачі
Winamp, JetAudio, QuickTime, iTunes...
Розділ Програвачі
Інтернет-месенджери Інтернет-месенджери
ICQ, QIP, Miranda IM, Skype, Jimm...
Розділ Інтернет-месенджери
Менеджери завантажень Менеджери завантажень
Download Master, FlashGet, ReGet...
Розділ Менеджери завантажень
Системні утиліти Системні утиліти
Radmin, Reg Organizer, SpeedFan...
Розділ Системні утиліти
Файлові менеджери Файлові менеджери
Far Manager, Total Commander...
Розділ Файлові менеджери
 
  Завантажити безкоштовно і без реєстрації програми для комп'ютера | Головна | Політика конфідеціальності
Крадіжка покараним - перед тим як скомуніздіть з сайту інформацію, задумайтеся про наслідки...
...Ми за вами стежимо (відділ К) | design by TpaBkuH | Карта сайту: xml | html
Яндекс цитирования